ترانسمیتر فشار (سنسور فشار) ifm

 • سنسورها و ترانسمیترها با ارزیابی یکپارچه
 • مخصوص استفاده در کاربردهای بهداشتی
 • حفاظت از اضافه بار عالی و پایداری طولانی مدت
 • محدوده اندازه گیری -1…600 بار
 • اتصال فرآیند متغیر با استفاده از آداپتورها
 • ترانسمیتر فشار آنالوگ ifm

  ترانسمیتر فشار تماسی الکترونیکی با نمایشگر آنالوگ

  ترانسمیترهای فشار شناور ifm

  ترانسمیترهای فشار شناور

  ترانسمیتر کوچک ifm

  ترانسمیتر نوع کوچک

  ترانسمیتر فشار ifm برای تکنولوژی فرآیند

  استفاده در فناوری فرآیند در دماهای بالا

  ترانسمیتر فشار دیجیتالی ifm

  ترانسمیتر فشار دیجیتالی

  ترانسمیتر فشار تمام فلزی ifm

  محفظه تمام فلزی با نمایشگر برای فناوری فرآیند

  سنسورهای فشار آی اف ام

  ifm طیف وسیعی از سنسورهای فشار الکترونیکی را برای برآوردن نیازهای کاربردهای مختلف صنعتی ارائه می دهد. سلول اندازه گیری سرامیکی خازنی که میلیون ها بار آزمایش و آزمایش شده است، با یک سلول اندازه گیری فولاد ضد زنگ با نوارهای فشار سنج سیمی با لایه نازک یا لایه ضخیم (سری PK، PV، PT) و یک روش اندازه گیری پیزومقاومتی (برای کاربردهای پنوماتیک) تکمیل می شود. ).
  همه واحدها دارای محفظه مقاوم هستند و نیازی به قطعات متحرک مانند پیستون یا فنر ندارند. نتیجه: سنسورها بسیار مقاوم در برابر ضربه و لرزش هستند و بدون هیچ گونه سایش یا نگهداری کار می کنند.

  خرید ترانسمیتر فشار آی اف ام


  سلول اندازه گیری سرامیکی خازنی آزمایش شده و آزمایش شده، مقاوم در برابر خوردگی و پایداری طولانی مدت است. این امر دقت ثابت و طولانی مدت مقادیر اندازه گیری شده را تضمین می کند. سنسورها در برابر پیک‌های فشار دینامیکی مقاوم هستند و حتی در مورد پیک‌های فشار شدیدی که برای مثال با بسته شدن سریع شیرها رخ می‌دهند، مقاومت اضافه بار بالایی را تضمین می‌کنند.
  واحدهای دارای سنج فشار سیم در فناوری لایه ضخیم بر روی یک سلول اندازه گیری فولاد ضد زنگ با طراحی بسیار فشرده و مستحکم خود متمایز می شوند. تقریباً در تمام مناطق صنعتی قابل استفاده هستند. سلول اندازه گیری فولاد ضد زنگ جوش داده شده بدون هیچ گونه مهر و موم، درجه بالایی از ایمنی را تضمین می کند، به ویژه برای کاربردهایی با فشار گاز تا 600 بار و همچنین در فناوری تهویه مطبوع و تبرید که در آن از خنک کننده های تهاجمی (فریون) استفاده می شود.

  شرکت آی اف ام ifm در سال 1969 در آلمان تاسیس شد و در حال حاضر حدود 70 نماینده فروش به همراه 70000 کارمند در سرتاسر دنیا دارد. در ایران نیز مانند دیگر برندهای تجهیزات ابزار دقیق نماینده این شرکت در لاله زار تهران است. برای خرید سنسور فشار (ترانسمیتر فشار) ifm با کارشناسان ما تماس بگیرید.